MENU

Radny Szymon Sekta złożył wniosek o wystąpienie do Zarządu Dróg Wojewódzkich o zabezpieczenie środków finansowych na prace związane z projektowaniem i budową drogi pieszo – rowerowej wzdłuż DW 935 od Kobielic do Suszca

Radny Szymon Sekta złożył wniosek o wystąpienie do Zarządu Dróg Wojewódzkich o zabezpieczenie środków finansowych na prace związane z projektowaniem i budową drogi pieszo – rowerowej wzdłuż DW 935 od Kobielic do Suszca. Jest to najniebezpieczniejszy fragment drogi na odcinku od Pszczyny do Rybnika. Uniemożliwia przemieszczanie się rowerzystom i pieszym. Mieszkańcy Gminy Suszec często podróżują rowerem. Brak możliwości przejechania rowerem z Kobielic do Suszca powoduje ograniczenie współżycia społeczeństwa i dotarcie z Kobielic oraz Radostowic do stolicy Gminy.